Cool Archer

Wejdź do świata Cool Archer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Sprawdź swoje umiejętności łucznicze w niesamowitej grze w celowanie na Igry.pl i wypróbuj Cool Archer. Możesz tu opanować strzelanie z łuku i strzał, oddając wiele trudnych strzałów. Cool Archer stawia na realizm, więc oprócz tego, że musisz celować do celu, musisz też brać pod uwagę siły natury, takie jak wiatr. Na szczęście Cool Archer pokazuje kierunek, w którym wieje wiatr, ale dostosowanie celu do tego kierunku może być czasem trudnym przedsięwzięciem.

Aby przejść przez kolejne poziomy na stronie Cool Archer, będziesz musiał pogodzić się ze zdrową dawką wymagającej rozgrywki, ponieważ każdy nowy poziom przynosi nowe wyzwanie. Może to być intensywny wiatr, który zmieni trajektorię twoich strzałów, jeśli nie weźmiesz go pod uwagę, albo skomplikowany ruch celu. I tak, cel na stronie Cool Archer może mieć różne skomplikowane ruchy i, zwłaszcza na późniejszych poziomach, każdy strzał będzie trzymał cię w napięciu, kiedy będziesz widział, jak strzała przelatuje w powietrzu.

Dzięki grafice 3D gra Cool Archer może sprawić, że celowanie będzie nieco bardziej realistyczne, a w niektórych sytuacjach może pomóc w prowadzeniu strzał. Będziesz potrzebował wszelkiej możliwej pomocy, ponieważ możesz spudłować tylko trzy razy, a każdy spudłowany strzał uszczupla jedną z twoich cennych strzał. Celuj więc uważnie, jeśli chcesz awansować w internetowych rankingach i zdobyć upragnione pierwsze miejsce na stronie Cool Archer.

Sprawdź swój cel i baw się dobrze, grając w Cool Archer na Igry.pl.

Jak grać

Poruszaj się po łuku za pomocą myszy i naciśnij lewy przycisk myszy, aby oddać strzał. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu, aby rozpocząć celowanie, i puść, aby strzelić.

Podobne gry:

Czy lubisz Cool Archer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.