Blind Bat

Wejdź do świata Blind Bat i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Wciel się w postać uroczego nietoperza i walcz z falami zwierzątek, wybierając stronę Blind Bat na Igry.pl. Blind Bat to gra, w której liczy się każdy strzał, więc musisz bardzo starannie wyczuć czas każdego strzału, jeśli chcesz uzyskać wysoki wynik i nie chcesz, żeby inne latające zwierzątka trafiły w ciebie i cię pokonały. Na szczęście każde udane trafienie uzupełnia twój licznik amunicji. Ponieważ w grze Blind Bat grasz jako nietoperz, możesz spodziewać się latania, a to oznacza, że nie zawsze możesz stać w miejscu tak, jak byś chciał. Oznacza to również, że każdy strzał, który oddasz, będzie musiał być oddany z uwzględnieniem tego ciągłego ruchu. Oczywiście nie tylko ty latasz, bo twoi wrogowie też są w ciągłym ruchu, co jeszcze bardziej utrudnia celowanie.

Im więcej grasz na Blind Bat, tym lepiej opanujesz zawiłości celowania i będziesz w stanie sprawić, że twoje strzały będą lądować znacznie częściej. Za każdym razem, gdy zobaczysz, jak jeden z twoich pocisków leci w stronę celu, będziesz trzymał się na krawędzi, bo każdy strzał może cię przybliżyć do zwycięstwa lub porażki.

Piękna pikselowa grafika ze strony Blind Bat ożywia świat i będziesz oczarowany, wchodząc do tego wyjątkowego świata, w którym grasz jako nietoperz w fajnych okularach przeciwsłonecznych.

Ostrożnie celuj i baw się dobrze na Igry.pl, grając w Blind Bat.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby strzelać. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Blind Bat? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.