Monster Girls Rivalry

Wejdź do świata Monster Girls Rivalry i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry monster high!

To jest bitwa lalek! Lalki Monster High prezentują swoje najlepsze propozycje modowe (fryzury i makijaż), aby zdobyć serce jednego szczęśliwca. To nie jest zwykła gra w ubieranki; to epicka rywalizacja, w której będziesz główną stylistką - pomagając dziewczynom wybrać stroje tak modne, że nie sposób nie zachwycić chłopaka! Chwyć więc za grzebień i pozwól, by twoja kreatywność uniosła się w górę, decydując o tym, która piękność triumfalnie zdobędzie swojego księcia.

Jako ich zaufana stylistka będziesz mogła wybrać idealne stroje - ubrania, akcesoria, buty - cokolwiek, co najlepiej podkreśli ich styl! Puść wodze fantazji, gdy te Potworne Dziewczyny będą ubierać się w niezwykłe stroje i rywalizować ze sobą do upadłego... lub do momentu, gdy któraś z nich zdobędzie serce tego wyjątkowego chłopaka. Gotowa? Ustaw... Styl!

Podobne gry:

Czy lubisz Monster Girls Rivalry? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry monster high aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.