Too Cool For School

Wejdź do świata Too Cool For School i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry monster high!

Wszyscy wiemy, że sztuka fajnego ubierania się nie jest dla każdego. A raczej trzeba mieć pewne podejście, żeby ubierać się fajnie! Neonowe kolory, podarte dżinsy czy crop topy nie są czymś, co można wybrać przypadkowo. Te cztery dziewczyny z liceum postanowiły zaskoczyć resztę swoich kolegów i koleżanek, zakładając najfajniejsze stroje jak na... liceum! Pomóż im wybrać idealny wygląd, grając na każdym poziomie tej gry dla dziewczyn. Wybierz idealny strój, uważnie przeglądając ich szafy. Makijaż również odgrywa ważną rolę, więc starannie wybierz idealną szminkę, wzór i linię brwi oraz inny makijaż, który Twoim zdaniem będzie pasował do stworzonego przez Ciebie stroju.

Zaskocz swoich przyjaciół, zapisując stworzone przez siebie stroje. Czekamy na Ciebie codziennie z nowymi grami w ubieranki stworzonymi specjalnie dla Ciebie!

Podobne gry:

Czy lubisz Too Cool For School? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry monster high aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.