Om Nom Run

Wejdź do świata Om Nom Run i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Wyrusz na bieg swojego życia i unikaj licznych przeszkód na swojej drodze, poruszając się w lewo i w prawo oraz skacząc i robiąc uniki, wraz z sympatycznymi postaciami z legendarnej serii Cut the Rope, Om Nom i Om Nelle, w Om Nom: Run, grze biegowej rozgrywającej się na podłych ulicach Nomville.

Ta gra biegowa zawsze będzie trzymać cię w napięciu, ponieważ każdy poziom stawia przed tobą inne wyzwania, takie jak przebiegnięcie określonego dystansu, wykonanie spektakularnych akrobacji czy zbieranie kulek. Na koniec poziomu otrzymasz ocenę w postaci gwiazdki, którą możesz poprawić, jeśli chcesz.

Aby pomóc Ci po drodze, masz do dyspozycji różne powerupy i bonusy, które mogą wydłużyć Twój bieg, takie jak magnesy, podwójne monety czy rakietowe dopalacze.

Możesz także odblokować nowe postacie z uniwersum Nomville oraz stylowe stroje, używając monet zebranych podczas biegu. Zagraj teraz w Om Nom Run i baw się dobrze!

Zagraj w inne gry z serii Om Nom:

  1. Om Nom Connect Christmas
  2. Om Nom Bounce
  3. Om Nom Connect Classic
  4. Cut the Rope: Experiments

Podobne gry:

Czy lubisz Om Nom Run? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.