Om Nom Connect Classic

Wejdź do świata Om Nom Connect Classic i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Pomóż Om Nomowi i jego przyjaciołom połączyć się ze sobą i z pysznymi cukierkami, grając w Om Nom Connect Classic na Igry.pl. W tej kolorowej grze musisz połączyć dwa elementy tego samego typu. Jeśli Ci się to uda, te dwa elementy zostaną usunięte z planszy, a Ty otrzymasz punkty. Wygrywasz poziom, gdy cała plansza zostanie oczyszczona. Brzmi to prosto, ale na stronie Om Nom Connect Classic jest jeszcze jedna zasada: aby połączyć dwa elementy, droga między nimi musi być wolna, czyli żadne inne elementy nie mogą stać na drodze. To dodaje dodatkową warstwę złożoności do Om Nom Connect Classic, ponieważ w większości przypadków ścieżka jest zablokowana, zwłaszcza na początku poziomu. Jeśli jednak utkniesz i nie będziesz mógł znaleźć wyjścia, możesz użyć jednego ze specjalnych przedmiotów Om Noma w postaci szkła powiększającego, które natychmiast wskaże ci pasujący przedmiot, albo możesz nawet przetasować planszę, żeby mieć jej nowy wygląd. I chociaż nie potrzebujesz wyjątkowo szybkiego refleksu, żeby rozegrać rundę na stronie Om Nom Connect Classic, to jednak musisz wziąć pod uwagę fakt, że jest tam licznik czasu, który powoli odlicza czas, więc staraj się dobierać mecze jak najszybciej.

Relaksująca rozgrywka w grze Om Nom Connect Classic, zabawna muzyka i czarująca grafika sprawiają, że gra jest przyjemnością. A jeśli lubisz postacie z uniwersum Om Nom, spędzenie kilku dodatkowych chwil z tymi uroczymi i przyjaznymi bohaterami z pewnością sprawi ci przyjemność.

Zagraj w zabawną grę osadzoną w świecie Om Nom, grając w Om Nom Connect Classic na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać elementy gry, jeśli grasz z komputera. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij ekranu w miejscu, w którym znajdują się te elementy, aby je wybrać.

Zagraj w inne gry z serii Om Nom:

  1. Om Nom Connect Christmas
  2. Om Nom Bounce
  3. Om Nom Run
  4. Cut the Rope: Experiments

Podobne gry:

Czy lubisz Om Nom Connect Classic? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.