Pair Up

Wejdź do świata Pair Up i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pamięciowe!

Pair Up to zabawna gra, która wystawia na próbę twoją świadomość przestrzenną i zdolności pamięciowe, a także twoją cierpliwość. Jeśli masz nieuporządkowany pokój i przydałaby się w nim lepsza organizacja, to widoki ze strony Pair Up mogą nie być ci obce. Głównym celem gry na stronie Pair Up jest umieszczenie dwóch pasujących do siebie przedmiotów, które są porozrzucane na podłodze, i umieszczenie ich w zamkniętym włazie z pokoju. Kiedy para znajdzie się na górze tego włazu, zostanie on otwarty, a ty nie tylko zyskasz porządek w pokoju, ale także wzrośnie twój wynik. Sterta, którą musisz przesiać, zaczyna się od niewielkiej, ale wkrótce pokój zostaje zasypany coraz większą liczbą przedmiotów. Przedmioty te mogą pochodzić z najróżniejszych dziedzin, możesz mieć przedmioty, które zwykle znajdujesz w kuchni, na sali gimnastycznej lub w innych miejscach, jakie tylko możesz sobie wyobrazić. Ważne jest, abyś znalazł pasujące do siebie przedmioty i usunął je z pokoju.

Chociaż gra Pair Up ma proste zasady, to zabawa pozostaje na wysokim poziomie dzięki temu, że stanowi wyzwanie dla twojej pamięci i uwagi na szczegóły. Ponadto okazuje się, że sprzątanie bałaganu jest całkiem przyjemne. Jeśli odnajdziesz pary wystarczająco szybko, otrzymasz również mnożnik punktów, więc szybkość jest wskazana, jeśli chcesz uzyskać najwyższy możliwy wynik. Dzięki trójwymiarowej grafice scena nabiera życia, ale fakt, że gra toczy się w trójwymiarowym środowisku, może być dodatkowym wyzwaniem, ponieważ niektóre przedmioty mogą być umieszczone w różnych pozycjach, więc czasami będziesz musiał odgadnąć pary, nawet jeśli są odwrócone do góry nogami lub stoją na boku. Mogą też być ułożone jeden na drugim lub pod drugim. Pamiętaj też, że po umieszczeniu przedmiotu nad włazem będziesz musiał znaleźć jego zapałki, ponieważ nie możesz ich usunąć. Albo zejdą na dół, albo zrestartujesz poziom.

Oczyszczaj otoczenie w pokojach na Pair Up, kiedy grasz na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać przedmiot i z wciśniętym przyciskiem przeciągnij go do miejsca, w którym znajduje się właz, a następnie zwolnij przycisk, aby uwolnić przedmiot. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, zamiast używać myszki, dotknij ekranu i zwolnij palec, aby uwolnić przedmiot.

Podobne gry:

Czy lubisz Pair Up? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pamięciowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.