Parking Panic

Wejdź do świata Parking Panic i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry parkingowe!

Wydostań się z parkingu w tej zabawnej grze logicznej na Igry.pl i spróbuj ułożyć samochody w taki sposób, aby droga była wolna dla twojego samochodu, aby wydostać się z zatłoczonego parkingu. W otoczeniu różnego rodzaju samochodów, o różnej wielkości, od ciężarówek po mniejsze auta, jedynym sposobem na wydostanie się jest cierpliwość i dokładna analiza otoczenia oraz ograniczonej przestrzeni, którą masz do dyspozycji. Zawsze jest jakieś wyjście, a ty na pewno dowiesz się, które samochody cię blokują i jak je usunąć z drogi.

Na stronie Parking Panic jest wiele różnych poziomów, każdy o innym stopniu trudności, a te późniejsze są szczególnie trudne do rozwiązania. Ale kiedy już je osiągniesz, będziesz miał dużo więcej doświadczenia w wydostawaniu się z parkingu, więc z pewnością ucieszy cię dodatkowe wyzwanie. Co więcej, jeśli chcesz, żeby to było dodatkowe wyzwanie, zawsze możesz spróbować zdobyć trzy gwiazdki na każdym poziomie, a zdobędziesz je, wyjeżdżając jak najszybciej.

Sprawdź swoje umiejętności logiczne i cierpliwość, grając w Parking Panic na Igry.pl i wydostań się z parkingu.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać samochody, a następnie, trzymając wciśnięty przycisk, przesuwaj mysz w kierunku, w którym chcesz, aby samochód się poruszał. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Parking Panic? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry parkingowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.