Pirate Defense

Wejdź do świata Pirate Defense i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Zaplanuj swoją obronę i obroń bazę piratów przed przeciwnikami w grze Pirate Defense. Aby zaplanować dobrą obronę, musisz starannie wybrać rodzaj wieży, którą chcesz umieścić w danym miejscu, ponieważ każda wieża ma swój własny zestaw mocnych i słabych stron. Umiejętność rozpoznania tych cech zapewni bezpieczeństwo Twojej bazie.

Na 15 wymagających poziomach Twoje umiejętności zostaną wystawione na próbę, a wszystkie te poziomy wnoszą do gry nowe i unikalne elementy, które nieustannie wymagają od Ciebie dostosowywania strategii do nowych niebezpieczeństw, które pojawiają się na Twojej drodze. Co wybierzesz pomiędzy postawieniem wieży w strategicznym punkcie a ulepszeniem istniejącej wieży, aby zwiększyć jej moc? Albo pomiędzy postawieniem wieży strzelającej strzałami a takiej, która mocno uderza młotem?

Na te wszystkie pytania i wiele innych będziesz mógł znaleźć odpowiedź grając w Pirate Defense na Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz Pirate Defense? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!