Avoid Dying

Wejdź do świata Avoid Dying i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych stickman games!

Avoid Dying ma proste założenie: użyj swojego niesamowitego łuku, by strzelać do celów i cokolwiek zrobisz, upewnij się, że trafisz w cel! Jeśli twoje strzały chybią, przerwiesz znajdującą się za nimi linkę, co spowoduje uwolnienie potężnego bloku kolców, który znajduje się tuż nad twoją głową.

Na początku gra Avoid Dying zaczyna się łatwo, a wyzwanie nie jest zbyt duże, bo musisz strzelać tylko do jednego nieruchomego celu. Ale jak tylko zaczniesz zbierać punkty, wyzwanie zdecydowanie wzrośnie, bo zobaczysz, że musisz strzelać do wielu celów, a na dodatek mogą się one poruszać w górę i w dół! Dobrze, że strzelanie do celów to zawsze dobra zabawa.

Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi Avoid Dying jest świetną grą, w którą możesz zagrać, kiedy tylko masz kilka chwil wolnego czasu i chcesz się zrelaksować. Zagraj na Igry.pl i zobacz, jaki wynik uda ci się osiągnąć.

Podobne gry:

Czy lubisz Avoid Dying? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii stickman games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.