Pixel Zombies

Wejdź do świata Pixel Zombies i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Pixel Zombies to pełna akcji gra-strzelanka, w której Twoim głównym zadaniem jest zabicie jak największej liczby zombie. Gra oferuje ci wiele power-upów, które pomogą ci sprawdzić swoje umiejętności w ekscytujący sposób, jednocześnie pozbywając się wszystkich zombie na danym poziomie.

W Pixel Zombies są dziesiątki poziomów do przejścia, a każdy z nich ma wiele różnych lokalizacji, przeszkód i typów zombie. Musisz też czasem znaleźć sposób na pokonanie hordy, w której tony zombie próbują cię złapać i szybko wyeliminować. Jest to wciągające i bardzo angażujące doświadczenie, a ty musisz użyć całej swojej mocy, by rozwalić te zombie tak szybko, jak tylko potrafisz.

Każdy poziom ma określoną liczbę zombie i staje się coraz trudniejszy. Dlatego musisz być czujny, bo tak naprawdę nigdy nie wiesz, ile jest zombie, a to dodaje emocji tej grze. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności w rozbijaniu zombie, spróbuj swoich sił w Pixel Zombies już dziś, tylko na Igry.pl.

Jak grać

Klikaj na zombie, które biegają po ekranie, żeby je eliminować. Użyj lewego przycisku myszy, jeśli używasz komputera, lub stuknij w ekran, jeśli używasz urządzenia mobilnego.

Podobne gry:

Czy lubisz Pixel Zombies? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.