Zombie Buster

Wejdź do świata Zombie Buster i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Pozbądź się zombie z ekranu za pomocą swojego potężnego granatnika i doskonałych umiejętności celowania, grając w Zombie Buster na Igry.pl. Jak jakiś globtroter tępiący zombie, twoja przygoda z Zombie Buster zabierze cię w najróżniejsze miejsca i choć sceneria się zmienia, twoje zadanie pozostaje takie samo, a zombie są śmiertelnie niebezpieczne, gdziekolwiek się udasz.

Ponieważ strzelasz granatami, musisz myśleć o swoich strzałach bardziej jak o materiałach wybuchowych, które trzeba odmierzać w czasie, więc weź pod uwagę, że granaty nie wybuchają przy uderzeniu, tylko po krótkim czasie. Jeśli granat po prostu trafi w zombie, nic mu się nie stanie. Jeśli nie zostanie złapany w promień wybuchu granatu, zombie będzie dalej podążał za twoim mózgiem.

W miarę postępów na stronie Zombie Buster rodzaje zombie, które napotkasz, będą się zmieniać, a na kolejnych poziomach pojawią się nowe, ekscytujące wyzwania, którym będziesz musiał sprostać. Jeśli na początku będziesz musiał się liczyć tylko z huśtającymi się kolczastymi pułapkami, to im bardziej posuwasz się do przodu w grze, tym bardziej skomplikowane stają się przeszkody, do których musisz się dostosować.

Przygotuj się na podróżowanie po świecie i pokonanie inwazji zombie, grając w Zombie Buster na Igry.pl.

Jak grać

Przesuwaj w górę lub w dół granatnik, który trzyma twoja postać, używając myszki i klikaj na ekranie, by wystrzelić granat w stronę zombie. Wygrywasz poziom, kiedy wyeliminujesz wszystkie zombie z ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Buster? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.