Swat Vs Zombies

Wejdź do świata Swat Vs Zombies i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Przetrwanie w walce z potworami to kolejny dzień apokalipsy zombie dla członka SWAT z Swat Vs Zombies. To zabawna gra, w której musisz wykorzystać strategię i refleks, by przeżyć kolejny dzień i zdobyć pieniądze, które możesz wykorzystać, by jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na przeżycie. Brutalny świat Swat Vs Zombies przynosi wiele wyzwań, a te pojawiają się w postaci śmiercionośnych zombie, które nieustannie zbliżają się do ciebie i próbują zjeść twój mózg. Na szczęście masz do dyspozycji broń. Dużo i dużo broni. Ale żeby zdobyć dostęp do tych wszystkich broni, musisz zarobić pieniądze, a w tej wersji apokalipsy jedynym sposobem na zarobienie pieniędzy jest eliminowanie zombie.

Choć przez pierwsze kilka razy nie da się uniknąć utraty życia, to im bardziej udaje ci się eliminować zombie, zarabiać pieniądze i zdobywać lepsze bronie, tym bardziej zwiększają się twoje szanse na przeżycie, a scenariusze, które wcześniej oznaczały pewną zagładę, teraz stają się łatwe do przejścia. Za każdym razem, gdy zostaniesz zaatakowany przez zombie, możesz odwiedzić sklep, który jest pełen wszelkiego rodzaju śmiercionośnych narzędzi, od pił łańcuchowych, mieczy po karabiny maszynowe i strzelby. Jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy, możesz je kupić i siać spustoszenie wśród zombie. A będziesz potrzebował całej siły ognia, jaką możesz zdobyć, bo Swat Vs Zombies ma wiele poziomów, z których każdy ma swoją własną, niepowtarzalną charakterystykę. I zombie. Dużo i dużo zombie.

Stań się niepowstrzymaną siłą w apokalipsie zombie z Swat Vs Zombies, grając na Igry.pl.

Jak grać

Użyj WASD lub klawiszy strzałek, by poruszać swoją postacią i naciśnij lewy przycisk myszy, by strzelać. Unikaj hordy zombie tak długo, jak możesz, zarabiaj pieniądze i odwiedzaj sklep, by zdobyć nowy sprzęt, który pomoże ci wyeliminować zombie.

Podobne gry:

Czy lubisz Swat Vs Zombies? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.