Princesses Homecoming Ball

Wejdź do świata Princesses Homecoming Ball i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

Wszyscy wiemy, co to jest bal powitalny: doroczna uroczystość dla osób, które uczęszczały do college'u lub na uniwersytet, uroczystość, na którą składają się rozgrywki sportowe i uroczysta potańcówka.

Nasze księżniczki właśnie ukończyły szkołę średnią i przygotowują się do wspaniałego balu. Ich stroje będą analizowane w najdrobniejszych szczegółach przez pozostałych uczestników. W powietrzu unosić się będzie zazdrość i miłość!

Każda księżniczka będzie miała na sobie swój ulubiony kolor. Nie wahaj się i wybierz najbardziej eleganckie sukienki dla tych wspaniałych księżniczek. Udekoruj ich stroje szykowną biżuterią i nie zapomnij o słynnym bukiecie kwiatów, który każda z nich będzie dumnie nosić!

Dobierz odpowiedni makijaż do każdej z sukienek i zamień je w królowe balu! Niech zazdrość przeminie i wywoła uśmiech na ustach ich najlepszych przyjaciółek!

Podobne gry:

Czy lubisz Princesses Homecoming Ball? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.