Punk Lolita Fashion

Wejdź do świata Punk Lolita Fashion i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

Sprawdź tę super fajną grę ubierankę od Rinmaru! Jeśli lubisz punkowe klimaty i uwielbiasz gry Lolita, będziesz całkowicie uzależniony od tej gry! Po pierwsze, możesz wybrać odcień skóry, kolor włosów i fryzurę. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na krótką punkową fryzurę, czy coś długiego i ostrego, masz wszystko pod kontrolą.

Teraz zanurz się w szafie pełnej modnych strojów Y2K w stylu emo i upiornym. Jesteś bardziej alternatywną piosenkarką pop-rockową? Cóż, wybierz zabójczą koszulę lub bluzkę, dodaj kilka spódnic w stylu Lolity, od krótkich po szerokie i długie, wszystkie ozdobione fajnymi czaszkami i gotyckimi wzorami!

W następnej sekcji postaw na wiktoriańskie inspiracje z ciemnymi sukienkami, legginsami, rajstopami i wyborem długich butów przemysłowych, szpilek lub trampek - choć bądźmy szczerzy, buty całkowicie tu rządzą.

Aby dopełnić swój wygląd, załóż czerwony lub czarny krawat, weź niesamowite kapelusze, punkowe paski, naszyjniki z czaszkami lub krzyżami i wszelkiego rodzaju upiorne błyskotki. Możesz nawet założyć emo torbę z czaszką i nie tylko! I nie zapomnij kliknąć tych kolorowych kółek, aby zmienić kolor tła.

Gdy będziesz zadowolony ze swojego epickiego dzieła, naciśnij przycisk Zakończ i pochwal się swoim stylem!

Podobne gry:

Czy lubisz Punk Lolita Fashion? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC