Ragdoll Rise Up

Wejdź do świata Ragdoll Rise Up i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych stickman games!

Jedynym środkiem transportu są balony. Ragdoll Rise Up jest grą, w której musisz unieść się na szczyt poziomu. Oczywiście sprawa nie jest taka prosta i na wielu poziomach Ragdoll Rise Up musisz wyeliminować różne przeszkody, które są porozrzucane po etapach, jeśli chcesz uciec ze swoimi balonami.

Przeszkody te mogą być różne - od bloków, które tylko blokują ci drogę, po niebezpieczne kolce, które zniszczą twój balon, jeśli się z nimi zderzysz. I choć początek jest powolny, to im dłużej grasz, tym trudniejsze stają się przeszkody, a na niektórych etapach dochodzi nawet do połączenia różnych rodzajów zagrożeń. Aby utorować drogę swojej postaci do odlotu, musisz stukać w te przeszkody. Ale nie chodzi tylko o szybkość, z jaką musisz wybierać przedmioty blokujące ci drogę, ale także o kolejność, w jakiej je usuwasz.

Pierwszą rzeczą, która przykuje Twoją uwagę po rozpoczęciu gry na Ragdoll Rise Up, może być jej charakterystyczny styl graficzny, który może przypominać rysunki ołówkiem, jakie czasem wykonują dzieci. Te elementy wizualne naprawdę nadają grze Ragdoll Rise Up niepowtarzalną atmosferę i sprawiają, że akcja staje się o wiele bardziej zabawna. I, w kontekście gry, znacznie bardziej wiarygodną.

Używaj balonów, żeby przemierzać poziomy, kiedy grasz w Ragdoll Rise Up na Igry.pl i baw się dobrze!

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, użyj lewego przycisku myszy, aby klikać na różne elementy na ekranie w celu ich usunięcia. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, stukaj w te przeszkody palcem.

Podobne gry:

Czy lubisz Ragdoll Rise Up? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii stickman games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.