Revolution Offroad

Wejdź do świata Revolution Offroad i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ciężarówki!

Prowadź swój samochód po trudnym terenie w tym zabawnym symulatorze samochodów terenowych na stronie Igry.pl i zagraj na Revolution Offroad. Wybierz jeden z różnych trybów gry, takich jak kariera lub tryb, w którym możesz po prostu swobodnie jeździć po otoczeniu, i poznaj, co trzeba zrobić, aby pokonać trudny teren, jaki daje jazda terenowa. Przy większej liczbie wybojów na trasach niż ta, do której jesteś przyzwyczajony, tylko najbardziej ostrożni i cierpliwi kierowcy mogą dotrzeć do mety bez wypadku. A gdyby dotarcie do mety w jednym kawałku nie było wystarczającym wyzwaniem, musisz także pilnować swojego zbiornika paliwa, bo jeśli dojdzie do zera, zostaniesz pozostawiony na drodze.

Jeśli jednak będziesz próbował dalej, to po ukończeniu każdej trasy otrzymasz nagrody, które pozwolą ci kupić nowe pojazdy lub ulepszyć obecną ciężarówkę. Podczas poruszania się po trójwymiarowym środowisku gry Revolution Offroad twoja cierpliwość będzie kluczowym czynnikiem, który pozwoli ci dotrzeć do mety. Nie zapominaj jednak, jak bardzo ulepszona ciężarówka może pomóc ci w dotarciu do celu. Zwłaszcza podczas gry w trybie kariery możesz się nawet przywiązać do wybranej przez siebie ciężarówki i od razu poczujesz, jak bardzo ulepsza ją każdy zakupiony upgrade. Czasami zakup nowego zawieszenia będzie czynnikiem decydującym o wygranej lub przegranej.

Jeździj po trudnym terenie, grając na Revolution Offroad na Igry.pl i wygraj mistrzostwa.

Jak grać

Steruj swoją ciężarówką za pomocą klawiszy WASD lub strzałek. Aby zrestartować, naciśnij klawisz R, a aby przełączyć widok kamery, naciśnij klawisz C.

Podobne gry:

Czy lubisz Revolution Offroad? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ciężarówki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC