Rio Rex

Wejdź do świata Rio Rex i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry akcji!

Dinozaury zawsze będą fajne, ale czy zastanawiałeś się kiedyś, jak fajnie byłoby, gdyby dinozaury żyły w naszych czasach? Albo gdyby potrafiły wyrzucać płomienie z pyska? Nie wyobrażaj sobie tego dłużej i zagraj w Rio Rex, zabawną grę, w której wcielasz się w postać T Rexa, który zadaje duże obrażenia na wielu różnych poziomach.

Nie myśl jednak, że możesz szaleć, a ludzie nie będą próbowali Cię powstrzymać. Musisz ciągle uważać i unikać nadchodzących obrażeń. Szczególnie na późniejszych poziomach, kiedy opór staje się coraz silniejszy, będziesz potrzebował wszystkich umiejętności, których się nauczyłeś, by przetrwać.

Choć nic nie jest w stanie stanąć Ci na drodze, nieustające ataki, które otrzymujesz na 12 poziomach Rio Rex, oznaczają, że musisz się od czasu do czasu leczyć. Aby to zrobić, musisz zjadać ludzi, którzy staną Ci na drodze.

Wciel się w dzikiego dinozaura, grając w Rio Rex na Igry.pl.

Podobne gry:

Czy lubisz Rio Rex? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry akcji aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC