Robot Bar: Spot the Differences

Wejdź do świata Robot Bar: Spot the Differences i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry umysłowe!

Robot Bar: Spot the Differences to świetna gra dla graczy, którzy mają dużą dbałość o szczegóły i dużo cierpliwości. Oczywiście te dwie cechy idą w parze, a na stronie Igry.pl jest wiele gier, w których możesz ćwiczyć obie te cechy, a nawet więcej. Jeśli lubisz roboty, z pewnością ucieszy cię fakt, że na stronie Robot Bar: Spot the Differences jest ich mnóstwo. W tej grze masz przed sobą dwie sceny, przedzielone pionowym paskiem. Na pierwszy rzut oka te dwie sceny wydają się identyczne. I takie powinno być Twoje pierwsze wrażenie, ale po bliższym przyjrzeniu się szybko zauważysz, że różnią się one w subtelny sposób. Twoim celem jest znalezienie tych drobnych różnic i wskazanie ich.

Aby przejść do następnej sceny, musisz znaleźć określoną liczbę różnic, a zwłaszcza te ostatnie mogą być bardzo trudne. Oczywiście nie możesz klikać na każdy element na ekranie i masz ograniczoną liczbę prób. W grze Robot Bar: Spot the Differences możesz popełnić tylko pięć błędów, aż będziesz musiał ponownie uruchomić poziom, a przy pięciu różnych poziomach w grze Robot Bar: Spot the Differences Twoje umiejętności koncentracji uwagi będą wyraźnie nadwyrężone.

Znajdź różnice w tej zabawnej grze z robotami, grając w Robot Bar: Spot the Differences na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy na ekranie, aby wskazać różnicę potencjałów między dwoma ekranami. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Robot Bar: Spot the Differences? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry umysłowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.