Royal Offense

Wejdź do świata Royal Offense i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strategiczne!

Wejdź w rolę przywódcy królestwa fantasy, wybierając Royal Offense i zobacz, jak twoja kraina i jej mieszkańcy prosperują i rozwijają się. Royal Offense jest grą strategiczną, a to oznacza, że jest w niej element makrozarządzania, ale możesz też przejąć bezpośrednią kontrolę nad swoimi jednostkami, więc nie myśl, że możesz po prostu zostać i patrzeć, jak twoje jednostki chodzą po ekranie.

Twoim głównym zadaniem w Royal Offense jest budowanie jednostek, których potrzebuje Twoje królestwo. Aby znaleźć równowagę pomiędzy budowaniem żołnierzy lub ludzi, którzy zbierają podatki, będziesz musiał wypróbować różne strategie, ale z czasem zdobędziesz intuicję, kiedy jest najlepszy czas na rekrutację odpowiednich jednostek.

Gdy wszelkiego rodzaju fantastyczne stworzenia najeżdżają i próbują przejąć twoje królestwo, twoim obowiązkiem jest stworzenie odpowiedniej obrony, a nawet zebranie jednostek i umieszczenie ich w strategicznych miejscach, tak aby mogły przechwycić i wyeliminować twoich wrogów.

Rozwijaj swoje królestwo grając w Royal Offense na Igry.pl i baw się dobrze.

Podobne gry:

Czy lubisz Royal Offense? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strategiczne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.