Star Wars Avatar Creator

Wejdź do świata Star Wars Avatar Creator i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry rinmaru!

OMG, chłopaki, nie uwierzycie! Właśnie przypomniałem sobie tę fajną grę zaprojektowaną przez Rinmaru dawno temu: Star Wars Avatar Creator i powiem wam, że jest nie z tego świata!

Przygotuj się na epicką podróż w stylu, dostosowując swoją własną postać z Gwiezdnych Wojen. Wybierz między kobietą a mężczyzną, a następnie zanurz się w odległej galaktyce, wybierając spośród kultowych ras Gwiezdnych Wojen, takich jak Twi'lek, człowiek, Togruta, Miraluka, Mirialan, Rattataki, Sith, Zabrak, Chiss i nie tylko! Każdy wybór odblokowuje skarbnicę akcesoriów do zabawy.

A nostalgicznych hitów wciąż przybywa! Stwórz własne wersje księżniczki Leii, Rey, a nawet Ahsoki Tano z serii Wojen Klonów. Możliwości są nieograniczone!

Ale to nie wszystko - ta gra jest pełna skomplikowanych strojów, uroczych akcesoriów (tak, nawet zwierzaków!) i oszałamiających teł, które przeniosą Cię w różne zakątki uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Chwyć więc swój miecz świetlny i przygotuj się na uwolnienie swojej wewnętrznej modowej Jedi! Niech siła stylu będzie z tobą!

Podobne gry:

Czy lubisz Star Wars Avatar Creator? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry rinmaru aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC