Rummikub

Wejdź do świata Rummikub i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry planszowe!

Przyjdź i zagraj rundę Rummikub na Igry.pl, i zobacz, kto zdobędzie najwięcej punktów w tej klasycznej i popularnej grze rodzinnej. Dzięki połączeniu strategii i szczęścia, Rummikub jest grą, w której jeden ruch może zadecydować o przebiegu całej rundy. Dzięki temu gra jest trzymająca w napięciu, ale jednocześnie sprawia niesamowitą frajdę. A ponieważ w Rummikub możesz grać zarówno online, jak i z przeciwnikiem kontrolowanym przez komputer, zawsze znajdziesz kogoś, kto będzie chciał z Tobą zagrać. Co więcej, możesz nawet dostosować swoje doświadczenia do własnych preferencji i zaprosić inne osoby do gry według tych własnych zasad. Grając przeciwko komputerowi, możesz określić czas trwania tury, liczbę przeciwników oraz poziom trudności.

Każda runda w grze Rummikub rozpoczyna się od pobrania kilku losowych płytek ze stosu. Musisz użyć tych kafelków, aby stworzyć różnego rodzaju kombinacje, na przykład ułożyć je w kolejności lub, jeśli masz trzy lub więcej tego samego typu, możesz je umieścić na stole. Oczywiście inni gracze nie mają pojęcia, jakie masz kafelki. To, co naprawdę odróżnia Rummikub od innych gier tego gatunku, to fakt, że możesz używać także kafli innych graczy, jeśli znajdują się na planszy. I oczywiście oni też mogą korzystać z twoich. To naprawdę dodaje element nieprzewidywalności do gry Rummikub i naprawdę zwiększa wyzwanie, ale i zabawę. Zdobywanie punktów za pomocą wszystkiego, co znajduje się na stole, jest naprawdę zabawne. Może się zdarzyć, że utkniesz i nie będziesz mógł wykonać żadnego ruchu, ale jeden z graczy umieści na planszy kilka kamieni, które dadzą ci szansę na powrót do gry. Jeśli naprawdę nie możesz wykonać żadnego ruchu, kiedy nadejdzie twoja kolej, zawsze możesz dobrać nowy kamień ze stosu i mieć nadzieję, że będzie to coś, co możesz wykorzystać. Albo, jeśli będziesz miał dużo szczęścia, możesz zdobyć kamień Jokera, który może zastąpić każdy inny kamień. Pamiętaj jednak, że twoi przeciwnicy również mogą skorzystać z tego specjalnego kamienia. Jeśli kiedykolwiek zapomnisz o zasadach gry Rummikub, zawsze możesz zagrać w rundę instruktażową dostępną w grze.

Baw się dobrze na Igry.pl z inną klasyczną grą rodzinną i zagraj w Rummikub.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać płytki i inne elementy gry. Przytrzymaj lewy przycisk myszy na kafelku, aby zaznaczyć kafelki, a następnie, trzymając wciśnięty przycisk, przeciągnij kafelki na planszę.

Podobne gry:

Czy lubisz Rummikub? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry planszowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC