Sisters Ice Skating Glam

Wejdź do świata Sisters Ice Skating Glam i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kraina lodu!

Anna i Elsa z Frozen są gotowe, by wejść na lodowisko w wielkim stylu! W grze dla dziewczyn Sisters Ice Skating Glam możesz pomóc siostrom stać się gwiazdami lodowiska.

Wybierz piękne ozdoby na ich łyżwy i stroje do modnej jazdy figurowej! Możesz dostosować swoje łyżwy na wiele sposobów, wybierając dowolny kolor zarówno łyżew, jak i sznurówek. Nie zapomnij wypróbować odważnych kombinacji łyżw z Anną i Elsą, które na pewno wszystkich olśnią. Gdy będą ślizgać się po lodzie, mogą pokazać swój styl dzięki pięknym dekoracjom, które sprawią, że wszyscy na lodowisku zwrócą na nie uwagę. Niezależnie od tego, czy postawią na tradycję, czy też na szaleństwo, będą się świetnie bawić, spędzając ten dzień na kreatywności. Nadszedł czas, by zaprezentować modę inspirowaną filmem Frozen, gdy królewskie siostry wkraczają na lód w wielkim stylu! Sisters Ice Skating Glam to doskonała gra, w której możesz stworzyć spersonalizowane łyżwy i stroje dla tych wspaniałych sióstr!

Podobne gry:

Czy lubisz Sisters Ice Skating Glam? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kraina lodu aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.