Monster Rush

Wejdź do świata Monster Rush i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Mnóstwo smacznych cukierków czeka w Monster Rush, zabawnej grze, w którą możesz zagrać na Igry.pl, gdzie celem jest zebranie wszystkich pysznych cukierków z poziomu, unikając jednocześnie uderzenia w niebezpieczne kolce, które są umieszczone na lewej i prawej ścianie. Jedno zderzenie z tymi ścianami i musisz ponownie rozpocząć poziom. Początek jest łatwy, a wyzwanie niezbyt duże, jednak im więcej punktów zdobywasz, tym bardziej przebiegłe staje się rozmieszczanie cukierków i musisz bardziej uważać, jak pędzisz w stronę cukierków.

Sterowanie w grze Monster Rush zostało zaprojektowane w taki sposób, że można w nią grać z łatwością, klikając po prostu na tę stronę ekranu, na którą ma skoczyć słodki potwór. Najważniejsze w tej grze jest jednak to, kiedy zdecydujesz się skoczyć z bezpiecznej platformy, ponieważ - zwłaszcza na późniejszych poziomach - cukierki nie pozostają w tym samym miejscu. Sposób, w jaki porusza się w górę i w dół lub lekko zmienia swoje położenie, zwiększa wyzwanie, ale sprawia, że złapanie cukierka jest bardziej satysfakcjonujące. Zwracaj uwagę na monety, które są strategicznie rozmieszczone wokół cukierków, ponieważ jeśli uda Ci się je zebrać, będziesz mógł grać jako różne potwory. Niezależnie od tego, którego z nich wybierzesz, wszystkie są słodkie i mają nienasycony apetyt na pyszne i kolorowe cukierki. Pamiętaj jednak, że te słodkie smakołyki mogą być trudne do schwytania, a nawet te, które są blisko ciebie, jeśli poruszają się w górę i w dół, przetestują twoją koncentrację i refleks. I nie masz drugiej szansy, jeśli uderzysz w ściany, będziesz musiał zrestartować poziom i spróbować jeszcze raz. Na szczęście zabawna i łatwa rozgrywka, która jest świetna, jeśli nie szukasz czegoś szczególnie skomplikowanego, oraz kolorowa grafika sprawią, że ponowna próba będzie łatwym wyborem.

Zbieraj cukierki w kolorowym świecie Monster Rush, pamiętaj o zdrowym odżywianiu i baw się dobrze na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy w lewej części ekranu, jeśli chcesz poruszać się w lewo, lub naciśnij go w prawej części ekranu, jeśli chcesz poruszać się w prawo. Te same zasady obowiązują, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, ale tutaj zamiast używać myszki, musisz stukać w ekran w dowolnym kierunku.

Podobne gry:

Czy lubisz Monster Rush? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.