Boat Rush

Wejdź do świata Boat Rush i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Wsiądź do swojej łodzi i przygotuj się na podróż w dół niebezpiecznej rzeki w grze Boat Rush na Igry.pl. Droga przed tobą jest niebezpieczna i tylko najbardziej zręczni gracze mogą omijać różne przeszkody, które pojawiają się na twojej drodze. Od wybuchowych min, ogromnych dziur, w które możesz wpaść, wieżyczek miotających śmiercionośne błyskawice, potężnych laserów i wielu innych podobnych niebezpieczeństw, w grze Boat Rush zawsze musisz być przygotowany, aby doprowadzić się do bezpiecznego miejsca.

W tej szalonej podróży, oprócz tego, że musisz unikać katastrofy na każdym kroku, musisz również ostrożnie manewrować po ścieżce, aby zbierać monety porozrzucane wokół wody. Monety te są niezbędne, jeśli chcesz kupić lepszy statek, który ma lepszą sterowność, czyli wszystko, czego potrzebujesz. A możesz być pewien, że lepszy statek daje ci większe szanse na przetrwanie przez dłuższy czas. W grze takiej jak Boat Rush potrzebujesz każdej przewagi, jaką możesz zdobyć. Im bardziej posuwasz się w dół rzeki, tym bardziej niebezpiecznie się robi i tym bardziej wzrasta poziom trudności. Na szczęście masz kilka przedmiotów, które mogą ci pomóc, więc zawsze szukaj tych ratujących życie przedmiotów. Otrzymujesz ograniczoną ilość naboi, których możesz użyć, aby wybrnąć ze szczególnie trudnej sytuacji, ale ze względu na ich niewielką ilość możesz ich użyć tylko kilka razy. Przetrwanie zależy głównie od ostrożnego pilotażu.

Boat Rush Jest to świetna gra dla każdego, kto chce sprawdzić swój refleks, ale pamiętaj, że po rozpoczęciu gry będzie się wydawało, że nawet rzeka jest przeciwko tobie i tylko ci, którzy mają najszybsze reakcje, mogą liczyć na najwyższe wyniki.

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, możesz użyć lewego i prawego klawisza strzałki, aby przejść w lewo lub w prawo, albo nacisnąć lewy przycisk myszy w kierunku, w którym chcesz się udać. Możesz nacisnąć klawisz spacji, aby strzelać, lub nacisnąć dwa czerwone przyciski ekranowe, które znajdują się w dolnych rogach. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, musisz stukać w ekran w kierunku, w którym chcesz iść, a żeby strzelać, musisz stukać te dwa przyciski ekranowe.

Podobne gry:

Czy lubisz Boat Rush? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.