Mahjong Kitchen

Wejdź do świata Mahjong Kitchen i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Pyszna gra Mahjong czeka na ciebie na stronie Igry.pl. Wejdź do bajkowej kuchni i ciesz się relaksującą rozgrywką, z której słyną gry Mahjong, grając w Mahjong Kitchen. Jak w większości gier w Mahjonga, także w tej grze musisz znaleźć pasujące do siebie pary, aby zdobyć punkty i przejść do następnego poziomu. W Mahjong Kitchen ta zabawna rozgrywka jest poświęcona smakowitym przepisom i wszelkim rzeczom, które można znaleźć w kuchni. Oprócz dopasowywania dwóch płytek, na których znajduje się ten sam produkt spożywczy, umieszczonych na brzegu stosu, na stronie Mahjong Kitchen znajduje się dodatkowa historia, która nadaje doświadczeniu dodatkowy kontekst. W grze Mahjong Kitchen zajmujesz się prowadzeniem restauracji, a dopasowując do siebie owoce i warzywa, możesz odkrywać różnego rodzaju przepisy, które następnie możesz wykorzystać do rozwijania swojego biznesu.

Odkrywanie nowych przepisów i potraw jest częścią zabawy w Mahjong Kitchen, a kiedy połączysz to z zasadami mahjonga, z pewnością otrzymasz doświadczenie, które cię zachwyci. Im więcej przepisów odkryjesz, tym bardziej powiększa się twoje menu, co otwiera drzwi do większej liczby możliwych kombinacji. Dreszczyk emocji związany z odblokowaniem nowego dania daje Mahjong Kitchen poczucie postępu, a widok rosnącego menu to dodatkowy bonus do relaksującej rozgrywki, jaką zapewniają gry Mahjong.

Zagraj w zabawną grę Mahjong o tematyce kuchennej na Igry.pl, odkryj nowe przepisy i ciesz się rundą Mahjong Kitchen.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać płytki, które chcesz dopasować. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij tych płytek.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjong Kitchen? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.