Solitaire TriPeaks Garden

Wejdź do świata Solitaire TriPeaks Garden i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

Wejdź w relaksującą atmosferę, do pięknie zaprojektowanego ogrodu i zagraj w ogromną liczbę poziomów klasycznej gry w pasjansa, grając w Solitaire TriPeaks Garden na Igry.pl. W towarzystwie swojego wiernego kociego przyjaciela wyruszysz w zabawną przygodę do świata pasjansa. Chociaż zasady gry Solitaire TriPeaks Garden mogą być nieco zmienione w stosunku do klasycznej gry w pasjansa, do której możesz być już przyzwyczajony, zasada układania kart w kolejności malejącej jest nadal zachowana w grze Solitaire TriPeaks Garden. Jednak w przeciwieństwie do innych gier w pasjansa, tutaj nie musisz zarządzać wieloma stosami kart, ale wystarczy, że będziesz klikał na karty na stole w kolejności malejącej. Jeśli nie ma żadnych ważnych kart do wyboru, możesz kliknąć na pustą kartę z dołu ekranu, aby odsłonić, miejmy nadzieję, dobrą kartę.

Ponieważ wszyscy możemy popełniać błędy, strona Solitaire TriPeaks Garden umożliwia również cofnięcie poprzedniego ruchu, jeśli popełniłeś błąd i nie jesteś zadowolony z wykonanego ruchu. Nie zapominaj, że możesz też uzyskać różnego rodzaju mnożniki punktów, więc jeśli grasz dobrze, zostaniesz nagrodzony dodatkowymi punktami. Niektóre poziomy mają nawet specjalne warunki, aby przejść dalej, jak na przykład ukończenie gry przed upływem czasu. To wszystko sprawia, że gra jest świeża, wymagająca i oczywiście zabawna.

Zrelaksuj się przy grze w pasjansa, grając w Solitaire TriPeaks Garden na Igry.pl.

Jak grać

Naciskaj lewy przycisk myszy, aby wybierać karty i wchodzić w interakcje z różnymi elementami gry. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Solitaire TriPeaks Garden? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.