Spin Soccer 3

Wejdź do świata Spin Soccer 3 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry piłka nożna!

Sezon piłkarski w pełni na Igry.pl! Zagraj w Spin Soccer 3, zabawną grę, która łączy zasady piłki nożnej z zasadami gry logicznej. Ta wyjątkowa mieszanka sprawi, że z pewnością bardziej docenisz oba te rodzaje gier. I prawdopodobnie sprawi, że nabierzesz ochoty, by wyjąć piłkę z szafy i zagrać w piłkę z przyjaciółmi.

Tak jak w każdym meczu tego popularnego sportu, w Spin Soccer 3 musisz przeprowadzić piłkę przez linię bramkową, używając swojego sprytu i umiejętności. Ale zamiast używać zawodników do strzelania goli, tutaj musisz kręcić platformami, na których znajduje się piłka, w lewo lub w prawo, i wykorzystywać siłę grawitacji, żeby przejść na następny poziom. Nie żeby grawitacja nie odgrywała istotnej roli w prawdziwym sporcie, ale na stronie Spin Soccer 3 naprawdę możesz zobaczyć, jak bardzo ta siła może wpłynąć na tor lotu piłki.

Na wielu unikalnych poziomach, z różnymi zabawnymi wyzwaniami wprowadzanymi w regularnych odstępach czasu, Spin Soccer 3 to świetny sposób na relaks i przygotowanie się do różnych mistrzostw, które wkrótce się rozpoczną. Sprawdź, ile goli uda ci się strzelić i ukończ wszystkie poziomy, grając na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy po lewej lub prawej stronie ekranu, by obracać platformy w wybranym przez siebie kierunku. Jeśli chcesz skorzystać z klawiatury, możesz też użyć lewego lub prawego klawisza strzałki, żeby zmienić kierunek platformy. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu po lewej lub prawej stronie.

Podobne gry:

Czy lubisz Spin Soccer 3? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry piłka nożna aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.