Gravity Soccer

Wejdź do świata Gravity Soccer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry piłka nożna!

W tym wyjątkowym połączeniu piłki nożnej i puzzli Gravity Soccer udaje się połączyć te dwa różne typy gier w zabawny i kreatywny sposób. Respektując zasady piłki nożnej, celem gry Gravity Soccer jest umieszczenie piłki między słupkami bramki, ale zamiast kierować zawodnikami, by używali podań i strzałów, musisz uważnie wybierać bloki, które chcesz zniszczyć, by doprowadzić piłkę do celu. Zdziwisz się, jak wiele emocji związanych z obserwowaniem, czy piłka przejdzie, czy nie, pozostało, mimo że zasady się zmieniły.

W miarę postępów szybko przekonasz się, że musisz brać pod uwagę rampy, sprężyny i inne nowe elementy, które zwiększają wyzwanie, ale i zabawę. Każdy poziom ma pewną liczbę gwiazdek, które czekają na zebranie, a jeśli uda ci się je wszystkie zebrać, twoja końcowa pozycja w rankingu wzrośnie. Cofanie się i zbieranie wszystkich gwiazdek, które mogłeś przegapić, sprawia, że Gravity Soccer jest grą, którą możesz powtórzyć kilka razy, zwłaszcza że niektóre gwiazdki są umieszczone w dość podstępnych miejscach i tylko najbardziej wytrwali mogą je zebrać. Ale nawet jeśli nie uda ci się zebrać wszystkich gwiazdek, to i tak będziesz mógł przejść dalej i ukończyć grę.

Ukończ wszystkie poziomy i zdobądź wysoki wynik na Igry.pl, grając w Gravity Soccer.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, by zaznaczyć bloki, które chcesz usunąć, tak by poprowadzić piłkę nożną do słupka bramki. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, żeby usunąć te klocki.

Podobne gry:

Czy lubisz Gravity Soccer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry piłka nożna aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.