Squid Challenge

Wejdź do świata Squid Challenge i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Oglądałeś już serial, który stał się światowym fenomenem, teraz czas wypróbować grę. Na stronie Squid Challenge masz okazję wcielić się w słynne Red Light, Green Light z legendarnego koreańskiego serialu. Odwzorowane w pięknej grafice 3D, możesz poczuć to napięcie, które odczuwali bohaterowie podczas gry.

Aby wygrać w tej grze, Twój refleks i uwaga muszą być naprawdę gotowe do działania, ponieważ wszystko może się zmienić w jednej krótkiej chwili i może to być różnica między wygraną a przegraną. Cierpliwość jest także niezbędna w Squid Challenge.

Zasady są proste, musisz dotrzeć do mety, gdy robot-lalka, który znajduje się na drugim końcu pola gry, jest odwrócony plecami do uczestników. Gdy zobaczysz, że robot odwraca się w twoją stronę, oznacza to, że musisz się szybko zatrzymać. Każdy uczestnik, który nie zdążył się zatrzymać, zostanie zestrzelony.

Choć zasady są proste, wygrana w tej grze nadal będzie wyzwaniem. Wejdź na arenę na stronie Igry.pl i pokonaj wyzwanie, jakim jest Squid Challenge.

Podobne gry:

Czy lubisz Squid Challenge? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.