Ram The Yoddha

Wejdź do świata Ram The Yoddha i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób Robin Hood stał się najlepszym łucznikiem w Anglii, to zapewne domyślasz się, że stało się to dzięki jego ciągłym ćwiczeniom z łukiem. Ram The Yoddha daje ci możliwość trenowania celności i umiejętności posługiwania się łukiem, tak abyś pod koniec gry mógł poczuć, jak to jest być prawdziwym mistrzem.

W grze Ram The Yoddha wcielasz się w postać Lorda Rama, wielkiego łucznika, który musi wyeliminować złą armię atakującą jego krainę. Aby odeprzeć najeźdźców, będziesz musiał celować i strzelać do nich tak szybko, jak tylko potrafisz, ponieważ każdy strzał jest odmierzany w czasie, a licznik czasu jest resetowany dopiero po oddaniu strzału. Nie oznacza to jednak, że możesz traktować swój łuk jak karabin maszynowy, ponieważ masz ograniczoną liczbę strzał.

Od czasu do czasu na poziomie pojawiają się specjalne moce i jeśli uda ci się je skutecznie trafić, zyskasz specjalną umiejętność, którą możesz wykorzystać, by lepiej oczyścić poziom z wrogów. A jeśli wycelujesz w głowę, możesz błyskawicznie załatwić wroga.

Baw się dobrze na Igry.pl z zabawną grą łuczniczą!

Podobne gry:

Czy lubisz Ram The Yoddha? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.