Stickman Armed Assassin: Cold Space

Wejdź do świata Stickman Armed Assassin: Cold Space i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Zbadaj bezlitosne środowisko przestrzeni kosmicznej i wyeliminuj wszystkich wrogów, którzy znajdują się na stacji kosmicznej w Stickman Armed Assassin: Cold Space, grze, w której twój cel gwarantuje, że przeżyjesz kolejny pokój. Intensywna akcja w Stickman Armed Assassin: Cold Space zachowuje równowagę między atakiem a obroną i zawsze musisz dokładnie przemyśleć, jak postąpić, by przetrwać licznych bezwzględnych wrogów, którzy chcą cię wyeliminować.

Na szczęście masz do dyspozycji ogromny arsenał, który naprawdę może dać ci przewagę nad twoimi wrogami. Od karabinów maszynowych po shotguny i inne bardziej egzotyczne bronie, na pewno znajdziesz coś, co ci się spodoba i co najlepiej pasuje do twojego stylu gry. A będziesz potrzebował tyle siły ognia, ile tylko zdołasz, bo wrogów jest cała masa i wszyscy oni chcą cię powstrzymać przed postępem.

Zostań mistrzem chaosu na Igry.pl i wygraj wszystkie poziomy z Stickman Armed Assassin: Cold Space.

Podobne gry:

Czy lubisz Stickman Armed Assassin: Cold Space? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.