SUPERHOT Prototype

Wejdź do świata SUPERHOT Prototype i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Zagrajcie teraz w prototyp, który posłużył za podstawę dla światowego fenomenu pierwszoosobowej strzelanki, która zaskoczyła cały świat, SUPERHOT. W tej pierwszej wersji gry, SUPERHOT Prototype, możecie już zobaczyć początek wspaniałego pomysłu. Doświadcz jedynej w swoim rodzaju strzelanki, w której czas porusza się tylko wtedy, gdy Ty się poruszasz.

Akcja jest szalona i będzie trzymała cię w niepewności, a przypomina szalone sceny akcji z twoich ulubionych filmów: odrobina Matrixa zmieszana z intensywną akcją rodem z chińskich filmów, gdzie zwolnione tempo i latające dookoła odłamki sprawią, że twoje serce będzie waliło, a adrenalina będzie na bardzo wysokim poziomie.

Z natychmiast rozpoznawalnym stylem artystycznym i ekscytującą rozgrywką, na pewno będziesz się świetnie bawić z SUPERHOT Prototype na Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz SUPERHOT Prototype? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.