Stickman War

Wejdź do świata Stickman War i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych stickman games!

Czy jesteś gotowy, by odeprzeć siły wroga? W Stickman War masz tylko pistolet, mnóstwo naboi, swój cel i spryt. To wszystko narzędzia w twoim arsenale, które masz do dyspozycji, by pokonać wrogów. A dla kogoś tak uzdolnionego jak ty są one wszystkim, czego potrzebujesz.

Na wielu unikalnych poziomach gra Stickman War wymaga od ciebie wycelowania i wyeliminowania armii przeciwników, których jedynym celem jest ucieczka przed twoimi strzałami i zdobycie twojej bazy. Stawka jest wysoka, a jeśli stracisz koncentrację i nie będziesz celował, szybko zostaniesz pokonany. Kolejnym wyzwaniem, które musisz pokonać w Stickman War, jest konieczność przeładowania broni w odpowiednim momencie. Choć masz duży zapas naboi, wciąż musisz przeładowywać, a jeśli przeładujesz w złym momencie, wróg ucieknie.

Sprawdź, ile poziomów z Stickman War uda ci się ukończyć, grając na Igry.pl i baw się dobrze.

Podobne gry:

Czy lubisz Stickman War? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii stickman games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.