Sudoku Blocks

Wejdź do świata Sudoku Blocks i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry planszowe!

Ciesz się relaksującym doświadczeniem, grając w Sudoku Blocks na Igry.pl. Rozwiązuj zagadki logiczne, które oferuje gra, i baw się dobrze w klasycznej grze, w której odrobina strategicznego myślenia, połączona z odrobiną szczęścia, zapewni ci najwyższy wynik. W grze Sudoku Blocks musisz umieścić drewniane klocki na planszy w taki sposób, aby utworzyły linię prostą od jednej krawędzi do drugiej. Na początku gry, kiedy plansza jest pusta, jest to łatwe zadanie, ale po kilku rundach układania klocków robi się coraz trudniej, bo rośnie złożoność konstrukcji planszy. Każdy nowy klocek, który umieszczasz, zwiększa ogólną trudność kolejnych ruchów i z niecierpliwością czekasz na to, jaki nowy klocek będziesz musiał umieścić w następnej kolejności. Różnica między wygraną a przegraną to czasem jeden ruch.

Zasady gry na Sudoku Blocks są proste i nie ma tu zegara, z którym trzeba się ścigać, więc można ją opisać jako całkiem relaksującą i świetną propozycję dla wszystkich, którzy chcą po prostu szybko zagrać, bez dodatkowej presji. A fakt, że gra łączy zasady uwielbianej gry Sudoku z zasadami łamigłówki, sprawia, że doświadczenie z Sudoku Blocks jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Grafika nawiązuje do motywu drewna i jest całkiem przyjemna dla oczu, a jazzująca muzyka sprawia, że masz ochotę na dalszą grę.

Trenuj swój mózg i baw się dobrze, grając w Sudoku Blocks na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać drewniane klocki i z wciśniętym przyciskiem przesuń mysz w miejsce, w którym chcesz je ustawić na planszy. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, użyj palca do stukania w ekran i przesuwaj go, aby wybrać miejsce, w którym chcesz umieścić klocki.

Podobne gry:

Czy lubisz Sudoku Blocks? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry planszowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.