Dominoes BIG

Wejdź do świata Dominoes BIG i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry planszowe!

Pobierz płytki domina i przygotuj się na zabawę na Igry.pl z Dominoes BIG, grą, w której do osiągnięcia zwycięstwa potrzebne jest szczęście i strategia. Płytki te mają charakterystyczny kształt, a ich prostokątny kształt mieści dwa kwadraty, z których każdy ma określoną liczbę kropek lub nie ma ich wcale. Aby wygrać rundę, musisz pozbyć się wszystkich płytek domina, które posiadasz, przed innymi graczami. Możesz umieścić płytkę na stole po dowolnej stronie, jeśli ma ona taką samą wartość jak ta, która jest już na dole. Wnosi to do gry element strategii Dominoes BIG i chociaż gra pokazuje wszystkie możliwe pozycje, w których możesz umieścić wybrany kamień, to i tak musisz zdecydować, która pozycja będzie optymalna. Decyzję musisz podjąć po rozważeniu wszystkich opcji i powinieneś wziąć pod uwagę ogólną konfigurację kamieni znajdujących się na stole oraz kamieni, które posiadasz.

W grę Dominoes BIG możesz grać przeciwko dwóm lub czterem przeciwnikom kontrolowanym przez komputer. Dzięki temu zawsze możesz rozegrać rundę, kiedy tylko masz na to ochotę! Możesz nawet wybrać liczbę punktów, które gracz musi zdobyć, aby wygrać grę. Możesz wybrać 100, 150 lub 250 punktów, w zależności od własnych preferencji.

Zagraj w zabawną grę planszową na stronie Igry.pl, która sprawdza twoje umiejętności strategiczne oraz ogólną świadomość przestrzenną po wybraniu strony Dominoes BIG.

Jak grać

Wejdź w interakcję z elementami gry, naciskając lewy przycisk myszy lub - jeśli grasz na urządzeniu przenośnym - dotykając ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Dominoes BIG? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry planszowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.