Sushi Ninja Dash

Wejdź do świata Sushi Ninja Dash i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

Jeśli lubisz uroczych ninja (a bądźmy szczerzy, kto nie lubi?), to na pewno bardzo spodoba Ci się strona Sushi Ninja Dash! Aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze Sushi Ninja Dash musisz stukać w ekran w odpowiednim momencie, aby złapać różne smakołyki porozrzucane po całym poziomie.

Wojownicy ninja znani są z ogromnej zwinności, więc ta cecha pozwoli Ci uchronić się przed różnymi niebezpieczeństwami na kolejnych poziomach. W swojej przygodzie będziesz odkrywać różne środowiska, z których każde ma swoją własną, niepowtarzalną atmosferę. Z pewnością będzie ci żal zostawić niektóre z nich za sobą, ale wkrótce natkniesz się na nowe i ekscytujące.

Proste sterowanie w grze Sushi Ninja Dash sprawia, że jest to świetna gra, którą możesz wziąć do ręki i grać, kiedy tylko masz kilka minut wolnego czasu.

Zdobądź najwyższy wynik na Igry.pl i baw się dobrze na Sushi Ninja Dash!

Podobne gry:

Czy lubisz Sushi Ninja Dash? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.