Tick Cross 2 Players

Wejdź do świata Tick Cross 2 Players i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry w kółko i krzyżyk!

Tick Cross 2 Players to gra tic tac toe, w którą możesz zagrać na stronie Igry.pl. Jest ona prawie dokładnie taka sama jak gra, z której czerpie inspirację, ale zamiast stawiać X lub 0, jak można by się spodziewać, gracze muszą wypełnić planszę tykami i krzyżykami. Na tym jednak kończą się różnice, bo poza tą małą zmianą, gra Tick Cross 2 Players jest tak bliska klasycznemu doświadczeniu, jak to tylko możliwe. I tak jak w prawdziwą grę, możesz grać tylko z przyjacielem! Nie ma więc mowy o sprawdzaniu, czy jesteś w stanie pokonać przeciwnika z SI.

Grafika w Tick Cross 2 Players jest prosta, ale czego można oczekiwać od gry, w którą gra się na zwykłej kartce papieru? Grafika jest świetna jak na ten typ gry, a wszystko, co musisz wiedzieć o zasadach, to to, że gracz musi wypełnić planszę kleszczami lub krzyżykami i umieścić te elementy w taki sposób, aby trzy z nich utworzyły linię prostą. Albo linię ułożoną pod kątem 90 stopni, albo linię ukośną, która dzieli planszę na pół. I oczywiście musisz to zrobić, zanim inny gracz zdąży wykonać to zadanie. Spodziewaj się wielu remisów, ale ze względu na to, jak szybko mija runda, nie ma czasu na przestoje, a czasem nawet nie wiesz, że runda już się zaczęła. Na stronie Tick Cross 2 Players nie ma okresu rozgrzewki. Kiedy już zaczniesz grać, wszystko dzieje się naprawdę szybko.

Zagraj w klasyczną grę tic tac toe na stronie Igry.pl, ale z nowymi interesującymi elementami wizualnymi.

Jak grać

W Tick Cross 2 Players możesz grać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Zasady pozostają takie same: jeśli grasz na komputerze, używasz lewego przycisku myszy do interakcji z grą, a jeśli jesteś na urządzeniu mobilnym, musisz stukać w ekran.

Podobne gry:

Czy lubisz Tick Cross 2 Players? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry w kółko i krzyżyk aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.