TikTok Divas DIY Makeup

Wejdź do świata TikTok Divas DIY Makeup i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry upiększania twarzy!

Pewnie nieraz zadawałaś sobie pytanie: czy celebrytki robią sobie same makijaż? Dowiesz się tego, jeśli zagrasz w tę fajną grę o urodzie dla dziewczyn.

Trzy gwiazdy dadzą ci szansę, byś była świadkiem prawdziwej transformacji. Na pierwszym poziomie poznasz divę muzyki, która wybrała styl grunge. Oto piękna gwiazda Hollywood, która uwielbia styl college'u, dlatego postanowiła zaskoczyć Cię najfajniejszym wyglądem, dzięki któremu zawsze będziesz szokować swoje koleżanki ze szkoły. Na koniec jedna z najczęściej śledzonych osób na TikTok, która ma wyjątkowy wybór masek i stylowych strojów.

Transformacje są radykalne, zaczynają się od wyglądu eksponującego najbardziej niepożądane wady, które większość celebrytów chce ukryć. Po kompleksowym zabiegu na twarz, podczas którego usuwanie zaskórników i pielęgnacja skóry to tylko kilka kroków, które musisz wykonać, przychodzi czas na makijaż. Wyjątkowa kolekcja makijażu i akcesoriów zaskoczy Cię jeszcze bardziej. Ich garderoby również nie pozostaną bez reprezentacji, więc wybierz najbardziej odpowiednie ubrania, fryzury, biżuterię i akcesoria, aby wprowadzić jeszcze więcej wyrafinowania!

Jesteś o jedno kliknięcie od rozpoczęcia jednej z najbardziej atrakcyjnych gier o urodzie, w jakie ostatnio grałaś. Ciesz się tą darmową grą dla dziewczyn i odwiedź nas jutro po więcej ekskluzywnych gier dla dziewczyn!

Podobne gry:

Czy lubisz TikTok Divas DIY Makeup? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry upiększania twarzy aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.