Unblock It

Wejdź do świata Unblock It i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry codzienne!

Unblock It to wymagająca gra logiczna, w której musisz przesunąć wszystkie drewniane klocki w taki sposób, aby niebieski klocek mógł dotrzeć do wyjścia. Najlepiej, jeśli zrobisz to w jak najmniejszej liczbie ruchów. Aby to zrobić, musisz brać pod uwagę różne długości klocków, ich orientację, ale także myśleć o każdym ruchu z wyprzedzeniem, bo możesz utknąć. Jeśli tak się stanie, zawsze możesz zrestartować poziom. Możesz też skorzystać z systemu podpowiedzi, który jest dostępny na stronie Unblock It i który pomoże Ci, kiedy tylko będziesz tego potrzebował.

Z łatwymi do zrozumienia zasadami i bez licznika czasu, który dodaje grze intensywności, Unblock It jest świetną grą, aby dać swojemu mózgowi trening, ale także, aby się zrelaksować, więc przyjdź i rozwiąż wszystkie jej poziomy na Igry.pl.

Podobne gry:

Czy lubisz Unblock It? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry codzienne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.