Vortex 9

Wejdź do świata Vortex 9 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Przygotuj się na dziwaczny i wciągający świat walki, biorąc udział w zaciekłych bitwach w Vortex 9. Uzbrój się w lizak bojowy lub arsenał broni strzeleckiej i potwierdź swoją dominację w tym wyjątkowym świecie, w którym czekają stylowi bohaterowie, szalona broń i wybuchowe bitwy. Vortex 9 to arena, na której możesz pokazać swoje umiejętności i dać światu znać, kto jest prawdziwy w uniwersum Vortex. Odkryj 8 niesamowitych postaci, z których każda ma swój własny, charakterystyczny styl: od Johna i Jane po Marvina McSpy'ego, Mr. Goodboya, Jess Purrfect, Hellen D. Mon, Mercydroid i Beelzebox. Wyposaż się w dziesiątki szalonych pistoletów strzeleckich, nietypowych broni do walki wręcz i ciężkich karabinów maszynowych, dzięki czemu twój arsenał będzie tak różnorodny, jak postacie, którymi dowodzisz. Weź udział w bitwach w różnych trybach gry, w tym w bitwie drużynowej, Deathmatch Solo i Capture Point, z obietnicą bardziej ekscytujących trybów na horyzoncie.

Przemierzaj różne mapy, które ma do zaoferowania Vortex 9, każda osadzona w zapierających dech w piersiach krajobrazach uniwersum gry. Zanurz się w dynamicznej rozgrywce i odkrywaj piękne lokacje, które posłużą jako tło dla twoich intensywnych bitew. W każdej walce masz do dyspozycji zróżnicowany wachlarz broni i nigdy nie wiesz, ile ich potrzebujesz, aby przetrwać i pokonać innych graczy na mapie. Możesz rzucić granat, a następnie użyć karabinu maszynowego, aby dostać się na najwyższe miejsce w tabeli liderów, lub możesz nawet użyć broni białej, aby zbliżyć się do przeciwników na mapie.

Poddaj się zwariowanej atmosferze walki i wyraź swoją indywidualność dzięki różnorodnym i ekscentrycznym postaciom. Zabłyśnij w nieprzewidywalnym i ekscytującym świecie Vortex 9 na Igry.pl i przygotuj się na intensywną akcję.

Jak grać

Użyj klawiszy WASD, aby się poruszać, naciśnij lewy przycisk myszy, aby strzelać, prawy przycisk myszy, aby powiększyć, i użyj klawiszy numerycznych, od 1 do 5, aby przełączać się między dostępnymi broniami.

Podobne gry:

Czy lubisz Vortex 9? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC