Words Detective Bank Heist

Wejdź do świata Words Detective Bank Heist i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry słowne!

Wyjaśnij, co wydarzyło się na miejscu napadu na bank, wcielając się w rolę słynnego detektywa podczas gry na Words Detective Bank Heist, która jest zabawną wersją słynnej gry Wordle na Igry.pl. W grze Words Detective Bank Heist rozwiązując powoli zagadki słowne, poznajesz wydarzenia, które miały miejsce w dniu napadu. Z każdym nowym słowem, które rozwiązujesz, pojawia się nowe wydarzenie, a ty zbliżasz się do prawdy. Jak już wspomniano, Words Detective Bank Heist czerpie inspirację z Wordle, a w tej grze również masz na ekranie pewną liczbę liter, z których będziesz musiał ułożyć słowo. Słowa te zazwyczaj odnoszą się do wydarzeń, które miały miejsce. W pustych miejscach przed sobą musisz umieścić litery i sprawdzić, czy jesteś bliski znalezienia słowa, czy nie. Jeśli litera ma zielone tło, oznacza to, że słowo, którego szukasz, ma tę literę w tym samym miejscu, które odgadłeś, jeśli tło zmieni się na niebieskie, oznacza to, że słowo ma tę literę, ale w innym miejscu, a jeśli tło pozostanie bez zmian, oznacza to, że litera w ogóle nie zawiera tego słowa.

Dodając do tego interesującą historię, otrzymujesz dodatkową zachętę do rozwiązywania zagadek słownych, a ponieważ historia jest przedstawiona w sposób przypominający komiks, za każdym razem, gdy odkryjesz nowy panel, będziesz zachwycony. Na stronie Words Detective Bank Heist jest nawet przycisk, który pomoże ci, gdy utkniesz i nie będziesz wiedział, co oznacza dane słowo. Wystarczy, że aktywujesz przycisk podpowiedzi, a poznasz literę w słowie, które próbujesz rozwiązać.

Dowiedz się, co się stało, kiedy grasz w Words Detective Bank Heist na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać i przeciągnąć litery w puste miejsca. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij liter i z przytrzymanym przyciskiem przeciągnij palcem po ekranie do dowolnego z pustych miejsc.

Podobne gry:

Czy lubisz Words Detective Bank Heist? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry słowne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.