Words Swipe

Wejdź do świata Words Swipe i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry w szukanie słów!

Znajdź wszystkie słowa na stosach z ekranu, kiedy grasz w Words Swipe na Igry.pl, wzbogacaj i ćwicz swoje słownictwo, a przy tym dobrze się baw. Wszystko to w tym samym czasie! Words Swipe to zabawna gra słowna, w której musisz znaleźć słowa na ekranie, wybierając litery na stosie i tworząc słowa poprzez łączenie tych liter, aż do utworzenia określonego słowa. Ci, którzy mają cierpliwość i świetne umiejętności obserwacyjne, ale także ci, którzy znają wiele słów, doskonale poradzą sobie z Words Swipe. Jeśli jednak twój zasób słów nie jest jeszcze zbyt bogaty, powinieneś zagrać w Words Swipe, ponieważ możesz wykorzystać ją jako kolejne narzędzie do nauki nowych słów.

Litery w grze Words Swipe są ułożone na stosach, a w górnej części ekranu możesz zobaczyć puste koła, obok których znajdują się litery. Kółka te są wskazówką co do długości słów, które musisz znaleźć na stosach, a kiedy znajdziesz słowo, litery te są usuwane ze stosu i umieszczane na górze ekranu. Gra zaczyna się łatwo, abyś mógł zapoznać się z zasadami, ale w miarę przechodzenia przez kolejne poziomy na stronie Words Swipe z pewnością zauważysz wzrost poziomu trudności. Nie martw się jednak, bo jeśli kiedykolwiek utkniesz, zawsze możesz skorzystać z opcji podpowiedzi, które gra oferuje, a które mogą pokazać ci potrzebne litery w górnych okręgach lub po prostu pokazać ci na stosie, które litery należy połączyć. Każdy poziom zawiera również bonusowe słowa, które możesz znaleźć, a które pomogą Ci zwiększyć Twój wynik. Pamiętaj też, że możesz łączyć litery także wspak, więc spróbuj pomyśleć nieszablonowo, jeśli chcesz wygrać poziomy.

Ćwicz swoje słownictwo w innej zabawnej grze słownej na Igry.pl i spróbuj przejść wszystkie poziomy Words Swipe.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać literę, a następnie, przytrzymując przycisk, przesuwaj mysz w kierunku innych liter, aby połączyć je w słowa. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu palcem i utwórz litery przytrzymując go.

Podobne gry:

Czy lubisz Words Swipe? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry w szukanie słów aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.