Wordscapes

Wejdź do świata Wordscapes i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry w szukanie słów!

Połącz litery w relaksującej grze z pięknym tłem, grając w Wordscapes na Igry.pl. Poziomy w grze Wordscapes dostarczą ci zabawnej łamigłówki, ale przekonasz się, że możesz być spokojniejszy po rozegraniu kilku rund w grze Wordscapes. Dzięki spektakularnym tłom towarzyszącym poziomom, z przyjemnością podejmiesz wyzwanie łączenia liter i tworzenia słów. Aby zdobyć punkty i awansować w grze Wordscapes, będziesz musiał połączyć litery znajdujące się na dole ekranu w taki sposób, aby utworzyć słowo. Jeśli ci się to uda, słowo to pojawi się w siatce u góry ekranu. Aby przejść do następnego poziomu, siatka z góry ekranu będzie musiała być wypełniona słowami.

Na początku gry masz do dyspozycji tylko trzy litery, które musisz połączyć, aby znaleźć wszystkie możliwe kombinacje, które wypełnią siatkę. Z większą liczbą liter do połączenia wyzwanie będzie się powoli zwiększać, ale nie myśl, że trzy litery będą łatwym zadaniem. Na szczęście, nawet jeśli utkniesz, to i tak będziesz mógł podziwiać różnego rodzaju imponujące krajobrazy. A jeśli naprawdę utkniesz, możesz nacisnąć lub dotknąć ikony żarówki, która da ci podpowiedź. Uważaj jednak, bo za każdym razem, gdy skorzystasz z tej opcji, musisz wydać trochę monet, które są przyznawane po każdym pomyślnie ukończonym poziomie. Sterowanie w grze Wordscapes jest łatwe do opanowania i bez względu na to, czy grasz na komputerze i używasz myszki, czy na urządzeniu mobilnym i musisz stukać w ekran, przekonasz się, że interakcja z grą jest bardzo prosta.

Znajdź słowa i połącz litery, grając w Wordscapes na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy, aby wybrać literę, a następnie, przytrzymując przycisk, przesuwaj kursor po literach, aby tworzyć słowa. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu i przeciągnij palcem po ekranie.

Podobne gry:

Czy lubisz Wordscapes? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry w szukanie słów aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.