Lab Of The Living Dead

Wejdź do świata Lab Of The Living Dead i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Kiedy zombie są wszędzie, jest tylko jeden sposób na ucieczkę, a jest nim czysta siła woli i użycie wszystkich dostępnych broni. W grze Lab Of The Living Dead jesteś uwięziony w laboratorium, do którego wydostał się śmiertelny wirus, który zamienił wszystkich wokół w zombie. W tej sytuacji, nawet jeśli na początku jesteś trochę niechętny, musisz podnieść najbliższą broń, jaką możesz znaleźć, w tym przypadku siekierę, i stworzyć własną drogę ucieczki. I choć może to oznaczać, że będziesz musiał zostawić wszystkich swoich dawnych kolegów, to jest już za późno, żeby ich uratować.

Aby uciec z tego śmiercionośnego laboratorium, musisz wykonać wiele misji, a w każdej z nich masz do wykonania cel. Choć warunki zwycięstwa mogą się różnić, jedna rzecz pozostaje niezmienna, a mianowicie fakt, że musisz wyeliminować zombie. Dużo, dużo zombie. Im więcej grasz na Lab Of The Living Dead, tym bardziej niebezpieczne stają się zombie. Ale nie tylko zombie stają się niebezpieczne. Im więcej przechodzisz przez różne obszary laboratorium, tym większe są szanse, że znajdziesz różne rodzaje lepszej broni, której możesz użyć przeciwko tym nieustraszonym wrogom. Na początku musisz poczekać, aż zombie się do ciebie zbliżą i w odpowiednim momencie zamachnąć się siekierą, ale po pewnym czasie znajdziesz więcej broni, której będziesz mógł użyć, aby z łatwością pokonać wrogów z dystansu.

Znajdź drogę do wolności grając w Lab Of The Living Dead na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

W tę grę można grać tylko przy użyciu klawiatury. Użyj klawiszy strzałek, aby poruszać się w lewo lub w prawo. Naciskaj klawisz strzałki w dół, aby chwytać broń z ziemi, i używaj klawisza spacji, aby strzelać.

Podobne gry:

Czy lubisz Lab Of The Living Dead? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.