Zombie Plague

Wejdź do świata Zombie Plague i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Kiedy napada na ciebie przytłaczająca liczba zombie, możesz spróbować kilku sztuczek, by przetrwać: pierwsza to zachować spokój, a druga to stale ulepszać swoje umiejętności i swój arsenał. Na stronie Zombie Plague możesz ćwiczyć obie te koncepcje, walcząc o swoje życie z hordą zombie. I nie daj się zwieść ładnej, stylizowanej grafice, zombie są tu bezwzględne i zależy im tylko na zjedzeniu twojego mózgu.

Aby uniknąć tak makabrycznego losu i utrzymać swój mózg tam, gdzie jego miejsce, czyli bezpiecznie w głowie, przejmujesz kontrolę nad potężną wieżyczką, którą możesz ulepszać za pomocą różnych ulepszeń, które stają się dostępne za każdym razem, gdy uda ci się przetrwać falę zaciekłych ataków. Możesz ulepszyć obrażenia, które zadajesz, szybkostrzelność swojego działa, pojemność amunicji, a także celność swoich strzałów. Aby wybrać ulepszenie, potrzebujesz monet, a te zbierasz z zombie, które udaje ci się wyeliminować. Ponieważ jednak Zombie Plague chce, by gra była wyzwaniem, musisz strzelać do monet, by je zbierać. A jeśli strzelasz, by zebrać monety, tracisz cenny czas, który zombie wykorzystają i ruszą w twoją stronę. Po kilku poziomach, gdy ataki stają się coraz bardziej brutalne, wybór między zbieraniem monet, by ulepszyć swoją broń, a faktycznym strzelaniem i obroną stanie się decydujący dla twojego przetrwania. Dodaj do tego fakt, że im dłużej grasz, tym więcej pojawia się różnych, groźniejszych rodzajów zombie, a z pewnością można powiedzieć, że Zombie Plague to gra, w której liczy się każda decyzja.

Przetrwaj apokalipsę zombie, grając w Zombie Plague na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, możesz użyć lewego przycisku myszy do klikania na ziemi, by wybrać miejsce, w które ma strzelać wieżyczka. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możesz stukać w ekran, by kontrolować kąt, pod jakim wieżyczka ma strzelać.

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Plague? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.