Zombie Killer

Wejdź do świata Zombie Killer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zombie!

Stań się nieustraszonym żołnierzem, grając w Zombie Killer na Igry.pl i broń swojej bazy przed napaścią podstępnych zombie. W grze Zombie Killer zombie będą atakować z różnych pasów, a żeby skutecznie się bronić, musisz wiedzieć, kiedy jest odpowiedni moment na przemieszczanie się między pasami, tak by nie zostać przytłoczonym. Kiedy twoi przeciwnicy nie mają mózgu i mają nienasycony apetyt na mózg, wiesz, że nie ma innego rozwiązania, by przetrwać, jak tylko całkowicie unicestwić nadciągające zagrożenie.

Im więcej udaje ci się przeżyć, tym więcej masz okazji do ulepszania swojej obrony poprzez zwiększanie szybkostrzelności, obrażeń lub innych atrybutów, które czynią cię bardziej zabójczym żołnierzem i większym zagrożeniem dla inwazji zombie. A kiedy sytuacja wydaje się już naprawdę beznadziejna, masz możliwość wezwania posiłków w postaci niszczycielskiego ataku helikoptera. Musisz jednak uważnie ocenić, kiedy jest najlepszy moment na wysłanie pomocy, ponieważ uderzenie helikoptera możesz wykorzystać dopiero po pewnym czasie, jeśli już wcześniej go użyłeś. W końcu helikoptery potrzebują trochę czasu na przeładowanie, zwłaszcza gdy mają na pokładzie tak wiele niszczycielskiej broni. Jak można się spodziewać, im bardziej posuwasz się do przodu w Zombie Killer, tym więcej wrogów będzie chciało cię zaatakować. I nie tylko to, ale stają się oni bardziej zabójczy. To tak, jakby słyszeli odgłosy zniszczenia i byli przez nie przyciągani. Ale wykorzystując swoje umiejętności, wybierając odpowiednie ulepszenia i przy odrobinie szczęścia, na pewno uda ci się przetrwać kolejną falę ataków.

Odeprzyj inwazję zombie i zobacz, ile punktów możesz zdobyć, grając na Zombie Killer!

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, możesz naciskać przyciski ekranowe lewym przyciskiem myszy, by wykonywać określone akcje, albo używać klawiatury do poruszania się i atakowania. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, musisz dotykać przycisków ekranowych, by wejść w interakcję z grą.

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Killer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zombie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.