Zombie Quarrel

Wejdź do świata Zombie Quarrel i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Jeśli szukasz gry, w której rzucasz włóczniami w zombie, to Igry.pl ma grę dla ciebie. W grze Zombie Quarrel musisz starannie wycelować tymi spiczastymi drewnianymi prętami i rzucić je w kierunku zaciekłych zombie. Choć zazwyczaj nie widuje się zombie z łukami i strzałami, w grze Zombie Quarrel nauczyły się one używać tej śmiercionośnej broni i atakują również ciebie. To sprawia, że gra Zombie Quarrel staje się dość intensywnym doświadczeniem, ponieważ zarówno ty, jak i zombie ciskacie w siebie drewnianą bronią, mając nadzieję na jak najszybsze wyeliminowanie drugiej osoby.

Podczas gdy twoja postać i zombie mogą wytrzymać wiele trafień, jeden szybki strzał w głowę oznacza koniec gry dla każdego z was. To sprawia, że zawsze musisz brać pod uwagę albo czas potrzebny na ustabilizowanie strzałów, co czyni cię bardziej podatnym na nadlatujące pociski, albo po prostu lobbować jak najwięcej włóczni w kierunku zombie i mieć nadzieję, że trafisz je, zanim one trafią ciebie. Jeśli jednak zostaniesz trafiony, możesz celować w pakiety zdrowia, które czasami pojawiają się nad głowami zombie. Jeśli uda ci się trafić w jeden z nich, twoje zdrowie zostanie w pełni przywrócone.

Im więcej zombie pokonasz, tym więcej zarobisz złotych monet, które możesz zamienić na dodatkową zbroję dla swojej postaci. Możesz zdobyć różne rodzaje fajnych hełmów i dostosować swoją postać na wiele sposobów. Niektóre hełmy mają inne wymagania i musisz udowodnić swoją siłę w inny sposób, jeśli chcesz je wyposażyć, na przykład zdobywając określoną liczbę pakietów zdrowia.

Niszcz zombie swoimi włóczniami, grając na Zombie Quarrel na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy na ekranie, aby rozpocząć proces celowania. Przesuwaj mysz w górę i w dół, aby dostosować kąt strzału. Możesz celować tylko wtedy, gdy mysz znajduje się za postacią. Zwolnij lewy przycisk myszy, aby oddać strzał. Jeśli grasz na urządzeniu przenośnym, dotknij ekranu, aby rozpocząć celowanie, i zwolnij palec, aby rzucić włócznię.

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Quarrel? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.