Chain Cube: 2048 Merge

Wejdź do świata Chain Cube: 2048 Merge i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Jeśli grasz na stronie Igry.pl, możesz znać grę Threes lub 2048. W tego typu grach celem jest połączenie dwóch elementów, które mają tę samą liczbę. Gdy Ci się to uda, ich wartości są sumowane, a element zmienia się na inny, o większej wartości. Celem gry jest połączenie jak największej liczby elementów, aby uzyskać coraz wyższy wynik. To, co odróżnia Chain Cube: 2048 Merge od innych podobnych gier, to fakt, że dodaje ona element fizyki i strzelania do rozgrywki, do której możesz być już przyzwyczajony. Oznacza to, że elementy, które musisz połączyć, składają się z kostek, a kiedy połączysz dwie kostki o tej samej wartości, spowoduje to bardziej wybuchową reakcję, co znacznie wzbogaca wrażenia z gry. Ponieważ kostki skaczą w powietrzu i poruszają się półrealistycznie, kiedy się zderzają, będziesz musiał wykorzystać tę interakcję na swoją korzyść. Może się zdarzyć, że gdy kostki podskoczą w powietrzu, zostanie dla ciebie wyczyszczona ścieżka, dzięki której zwiększysz swój wynik. To dodaje nową warstwę do doświadczenia i jeśli chcesz dodać coś nowego do tej klasycznej gry w myślenie, to powinieneś spróbować Chain Cube: 2048 Merge.

Gra zaczyna się dość łatwo, ale kiedy będziesz robił postępy, a pole gry będzie coraz bardziej zatłoczone, przekonasz się, że coraz trudniej jest śledzić wszystkie kostki. Jeśli kostki znajdą się poza linią przerywaną, będziesz musiał zrestartować grę i spróbować jeszcze raz. Po pewnym czasie dojdziesz do punktu, w którym przy każdym zderzeniu będziesz miał nadzieję, że dwa sześciany się uderzą, albo że nie wejdą w drogę innemu.

Zagraj w zabawną grę logiczną, w której trzeba uważnie celować i stosować nieco więcej strategii w swoich strzałach, na stronie Igry.pl i zdobądź wysoki wynik w Chain Cube: 2048 Merge.

Jak grać

Naciśnij lewy przycisk myszy i użyj go do przesunięcia kostki z dołu ekranu dookoła, a następnie zwolnij go, aby wystrzelić kostkę w kierunku stosu. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu i przesuń palec w kierunku, w którym chcesz strzelać.

Podobne gry:

Czy lubisz Chain Cube: 2048 Merge? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.