Zombie Typing

Wejdź do świata Zombie Typing i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry z pisaniem!

Ćwicz swoją szybkość i dokładność pisania na klawiaturze dzięki Zombie Typing, zabawnej grze, w której musisz powstrzymać nadciągającą hordę zombie przed zjedzeniem twoich mózgów. W Zombie Typing twój karabin działa na zasadzie pocisków, które strzelają tylko wtedy, gdy poprawnie literujesz słowa napisane pod przeciwnikami.

Podczas gdy na początku zombie zaczynają powoli, w miarę postępów w grze ich prędkość powoli wzrasta. Oprócz tej zmiany w ich zachowaniu, możesz również oczekiwać, że złożoność słów, które musisz napisać, również wzrośnie. Podczas walki z zombie odkryjesz, że szybsze i dokładniejsze uderzanie w klawisze klawiatury może stać się całkiem naturalne. Zombie Typing może być właśnie grą, której potrzebujesz, aby stać się lepszym w pisaniu na klawiaturze.

Zostań mistrzem klawiatury i baw się dobrze na Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz Zombie Typing? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry z pisaniem aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.